کارت یاب متعهد به قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد لذا تنها مشاغلی در این دایرکتوری درج میگردند که ممانعت قانونی در ارائه خدمات و کالاهای خود نداشته باشند.
ثبت کارت ویزیت برای کلیه مشاغل بر روی این دایرکتوری به صورت رایگان بوده و پرداخت هرگونه وجه در جهت پیشبرد این پروژه کاملا اختیاری می باشد.
هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس یا موارد مشابه که به کارت یاب ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، غیر‌محرمانه، عمومی و غیر‌قابل تملک تلقى خواهد شد و مسئولیت هر گونه استفاده از آن شامل باز تولید، افشاءِ، مخابره، نشر و پخش بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است.
کارت یاب مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید و یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.
هرگونه استفاده از کارت یاب به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. کارت یاب هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. این شرایط مربوط به کسانی است که به هر شکلی از کارت ویزیت های منتشر شده‌ی کارت یاب استفاده می‌کنند.
هر لینک و مطلب و ادعایی مربوط به کارت یاب که به واسطه‌ٔ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، مسئولیتش با خود این افراد است و کارت یاب مسئولیتی در قبال آنها ندارد.